محدودیت بارگیری سیمان در انتظار کامیون‌های متخلف

به گزارش روابط عمومی شرکت سیمان مند دشتی؛ مدیر عامل شرکت سیمان مند دشتی با شهردار خورموج دیدار و گفتگو کرد.

محمد جواد کاشفی شهردار خورموج در این دیدار با اشاره به مسئولیت اجتماعی دو طرف گفت: با توجه به سطح درآمدی و فعالیت‌های محدود اقتصادی شهر خورموج، فعالیت های اجتماعی، فرهنگی و ورزشی در این شهر نیازمند حمایت هستند که شهرداری و کارخانه سیمان می توانند با حمایت از این فعالیت‌ها از آسیب‌های اجتماعی مخصوصا در محلات آسیب پذیر پیشگیری کنند.

شهردار خورموج به تردد کامیون‌های حامل محصولات کارخانه سیمان در سطح شهر اشاره کرد و افزود: تردد کامیون‌های حامل محصولات کارخانه سیمان در شهر علاوه بر آسیب به زیر ساخت‌های شهری موجب ایجاد مشکلات ترافیکی در سطح شهر می‌شوند که در میان شهروندان ایجاد نارضایتی کرده است و مستلزم ایجاد محدودیت در فعالیت آنها توسط کارخانه سیمان می باشد.

محمدرضا ذاکری زاده نیز در این نشست با تاکید بر آمادگی همکاری شرکت سیمان مند دشتی با شهرداری خورموج گفت: حمایت از فعالیت‌های اجتماعی در سطح شهر خورموج جزیی از مسئولیت‌های اجتماعی کارخانه سیمان است که با کمال میل از آن استقبال می‌کنیم.

وی خاطر نشان کرد: به رانندگان خودروهای سنگین کارخانه سیمان تاکید شده که از تردد در سطح شهر خورموج خودداری نمایند که در این مورد تحت نظارت شبکه مسیریابی هستند.

مدیرعامل شرکت سیمان‌ مند‌ دشتی ادامه داد: رانندگان متخلف عموما خارج از مجموعه کارخانه هستند که با همکاری پلیس راهور می‌توانیم برای آنها در بارگیری محصولات محدودیت ایجاد کنیم که از تکرار تخلف پیشگیری کنیم و کمتر شاهد آسیبهای ناشی از تردد کامیونها در شهر خورموج باشیم.